aLone AnqeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aLone AnqeL

Üç AyakLı SandaLyem Daha FazLa Dayanmas Susarsan KırıLır qider..!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sohbet..

3 posters
YazarMesaj
>_bLack_<
Admin
>_bLack_<

Sohbet.. Empty
MesajKonu: Sohbet..   Sohbet.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 1:17 pm

Burdn kaynaşmaq için konuşabiLirsinis ArkiLer Surprised Smile
https://qenclikburda.yetkin-forum.com
besba
Misafir

Sohbet.. Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet..   Sohbet.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 9:12 pm

bn batuhan çok carizmatik,espiriktüel bir kişiliğe sahibim mesajlarınızı beklıorm canlarım.. tongue tongue tongue tongue tongue
rozii!!
Admin
rozii!!

Sohbet.. Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet..   Sohbet.. Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 12:45 pm

sln kankiler bn de rozi(rozerinin kısaltılmışı diek biz buna)ne diyim işte bn de çok ii bi kankiyimdir..(şu an uzaylılara takmış durumdayım ayrıca)birde amy hayranıyım acayip seviom..yabancı rock dinlemeyi seviomm!! bu kadar son olarak,yerli malı nyurdun malı herkes onu kullanmalııı Razz Razz(dilim açıldı bakmayın hep böle diilimdir pirat )
Red Devi
Misafir

Sohbet.. Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet..   Sohbet.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 10:14 am

SLm canLarım.... Ben beste:D ben yeri gelince gıcık yeri gelince sakin yeri gelincede tam bi arkadaş oluorum:/ çok boş konuşurum insanlar beni anlamakta zorlanır esprilerim soğuk(deryadan kaptım:D) bazenleri insanları kırabiliorum çok güselmişim öle diolar ama ben onların zevklerine güvenmiyorum bana katlanabilirseniz konuşalım:D
>_bLack_<
Admin
>_bLack_<

Sohbet.. Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet..   Sohbet.. Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 9:29 am

Bn Deryha Zaten Herkes tanıyo beni ama bn yhinede annatiim dedm:roll: bnim aLınqan bi yapım wardır wede çoq karamsarımdır dışarda faLan hep siyah qiyerim Rolling Eyes siyah en sewdiqim renktir..siyah we beyazdn waz qeçemem sonuçta takımımın renkLeri;) Eeth bestenin dediqi qibi çoq boş konuşurum yeri qeLincede ei Razz açık sözLü oLduqumda insanLar yanıma yakLaşamasLar:) bide tekrar bestenin dediqi qibi miLLet bize qüseL dio ama biz peq qüseL buLmuyorus kendimisi o yüsdn o insanLarı kınıyorus:P wede o insanLara inanmıyorus(burdn yetkiLiLere duyuruLur dersm kesin biriLeri üstüme atLayıp beni boğazLar o yüsdn dememeyi tercih ediyorum..)heee bide bu arada eLim çoq ağırdır çoq ei adam döwerim.. Razz tongue bana qöre ei bi arkiymdir ama başkaLarına qöre biLemem.. hayatımda aiLemdn sonra qeLen sadece 3 kişi war rozim,beste we I love you o kişiyi herkes anLadı..Very Happy
rojii!!

rojii!!

Sohbet.. Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet..   Sohbet.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01, 2007 2:35 pm

slm arkiler,bnde rojda.kankiler bna roji derler.rozi ve ddeyha sayesinde bu siteyhe girdim.12 yaşındayhım.genelde türkçe rock dinlerim.çok neşeli ve duygusalımdır.kızıl saçlarım var,bni sevmeyehenler rozi ve bnle alay edeerler bu saçlar yüsünden.nese uzatmyim,işte bu bnm......
>_bLack_<
Admin
>_bLack_<

Sohbet.. Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet..   Sohbet.. Icon_minitimePerş. Ağus. 02, 2007 2:24 pm

Suspect Kim sizinLe aLay ediyosa söLeyn onLara derya sizi ayakLarının aLtına aLırmış aLay etmeyn bi daha diyn çoq pis dALarm onLara:P Very Happy
rozii!!
Admin
rozii!!

Sohbet.. Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet..   Sohbet.. Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 2:35 pm

yha ne desende bitmiyho bu! bi aralar saçımı siyaha boyıycam diodum,dha gsl oluyo die. lol! ama olmadı işte.
>_bLack_<
Admin
>_bLack_<

Sohbet.. Empty
MesajKonu: Geri: Sohbet..   Sohbet.. Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 2:56 pm

BaşkaLarı için kendnden wazqeçmen ei bişey deiL bhnce ama bhn yhapıjm maLesef ki=) we o başkaLarıda qörücek qünLerini=)What a Face Evil or Very Mad scratch

Sohbet..
1 sayfadaki 1 sayfası