aLone AnqeL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aLone AnqeL

Üç AyakLı SandaLyem Daha FazLa Dayanmas Susarsan KırıLır qider..!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SewqiLiye Mektup..[ben yasmadm buLdm:)]

YazarMesaj
>_bLack_<
Admin
>_bLack_<

SewqiLiye Mektup..[ben yasmadm buLdm:)] Empty
MesajKonu: SewqiLiye Mektup..[ben yasmadm buLdm:)]   SewqiLiye Mektup..[ben yasmadm buLdm:)] Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 10:25 pm

Ne kadar uzun zaman oldu değilmi?Ne güzel bir başlangıçtı.Ne güzel bir rüya bu

benim gördüğüm.Belkide kimsenin şahit olamadığı o cennette yaşıyorumdur ben,belkide

kimse benim kadar şanslı değildir aşk konusunda.Sana ne şekilde hitab edeceğime bir türlü

karar veremedim.Aşkım desem aşklar bitiyor,hayatım desem hayatta geçiyor.Evet,evet

sana canım demeliyim,çünkü bu can seninle yaşıyor.seninle hayata yeniden

başlamıştm.Umursamadan baktığım herşeyin bir mutluluk kaynağı olduğunu anlamıştım

seninle.Bunu sağlayan mucizenin adı aşktı.sen hayatım boyunca sevebileceğim tek

insansın.Bir zamanlar elimde kocaman bir şamdanla hayatına girip içinde kararan ne kadar

nokta varsa aydınlatmaktı amacım.İçimde öylesine kuvvetli esen bir kasırga varki elimdeki

mum alevini söndürmesinden çok korkuyorum.Sen bana bütün duyguların en'ini

tattırıyorsun.Bazen en acısını,bazen en tatlısını canım sevgiyi gerçek yapan vazgeçmektir

bazı şeylerden,fedakarlıklar yapmaktır ikimiz için.Sen benim hayatımın ilkisin ve

hayatımdaki yerin okadr önemliki bunu biliyosn.Yağmurların kırmızı olmasına izin

vermeyelim ve her anımızı beraber geçirebildiğimize şükretmeliyiz.Seni tanıdığım gün

tutmuşum ilkdefa güneşi ve sen o gün doğmuştun yüreğimin bulutları arasına .Seninleyken

güneşi tutuyorum ben,bana bakınca ellerinde görüyorum yıldızları,ellerinin arasında

ufalanmış buğday tarlalarında hissediyorum kendimi ellirini saçlarımın arasında

gezdirince.Sen an gelip ılık ılık üşüten,an gelip denizleri yerle bir eden fırtına,an gelipde

küçücük yüreğimi isyan ettiren,gözlerimden damla damla dökülen yaşlarımsın.sen inandığım

tek limansın bir gün senin alabora oluşunu izlersem eğer bu benim sonum olucak.Sen

nereye ben oraya.Dikkat et yüreğime,ezilmesin avuçlarının içinde.

Seni Seviyorum...
https://qenclikburda.yetkin-forum.com

SewqiLiye Mektup..[ben yasmadm buLdm:)]
1 sayfadaki 1 sayfası